Founders Day (2023)

Një seri vrasjesh ogurzeza tronditin një qytet të vogël vetëm disa ditë përpara zgjedhjeve të nxehta për kryetar bashkie. Ndërsa akuzat fluturojnë dhe kërcënimi i një vrasësi të maskuar errëson çdo cep, banorët duhet të garojnë me kohën për të zbuluar të vërtetën.

RoyaleClub.co – Baste & Kazino

DAKA BRAND

Filma24

FILMA24.vip - ADRESA E RE ZYRTARE! INSTALONI APLIKACIONET QE TE MOS JU BLLOKOHET FAQJA:
This is default text for notification bar