Sky Hunter (2017)

Pasi diplomohen në një shkollë aviacioni, disa të rinj bëhen pjesë e një grupi elitar ushtarak të Forcave Ajrore. Shumë shpejt, ata do të shohin se trajnimet janë shumë larg luftës së vërtetë. Me nisjen e një sulmi të papritur terrorist, do të kuptojnë se vdekjen dhe jetën i ndan vetëm një fije peri...

RoyaleClub.co – Baste & Kazino

DAKA BRAND

Filma24

FILMA24.vip - ADRESA E RE ZYRTARE! INSTALONI APLIKACIONET QE TE MOS JU BLLOKOHET FAQJA:
This is default text for notification bar